niedziela, 14 kwietnia 2013

10.I've found a reason to start over new. And the reason is YOU...


PRZECZYTAJ NOTKĘ POD ROZDZIAŁEM! WAŻNE!


Dziewczyna patrząc na niego załzawionymi oczami nie mogła uwierzyć w słowa szatyna. Kochał ją, naprawdę ją kochał. Zdumiona nie mogła wydusić z siebie ani jednego słowa, kolejny łzy płynęły z jej oczu. W pokoju można było usłyszeć tylko ich wspólne oddechy. Szybkie i niespokojne. Dłoń chłopaka powędrowała wzdłuż policzka dziewczyny, by po chwili zetrzeć słone łzy, a następnie obie jego dłonie chwyciły jej ręce. Blondynka wpatrywała się w twarz i płonące oczy Harry’go jak zahipnotyzowana, a on wyglądał tak, jakby widział ją po raz pierwszy. Zamykając oczy, pochylił się i pocałował ją w jasno czerwone usta, które jak dla niego były perfekcyjne, i gdyby tylko musiał wybrać jedyny smak, który mógłby pochłaniać do końca życia, byłby to właśnie malinowy smak jej ust. Dziewczyna puściła duże dłonie zielonookiego i wplotła w brązowe loki, a w reakcji na jego muśnięcie, jej ciało zalała fala pożądania. Znienacka ich pocałunek – czuły, słodki i pełen podziwu, przeobraził się w zmysłowy, głęboki i wygłodniały taniec językami.
W pocałunku tym, było coś desperackiego. Harry wciągnął głośno powietrze, a z jego gardła wydobył się cichy jęk.
 - Tak, tak bardzo Cie kocham – powiedział, po czym uniósł dziewczynę do góry, by ta z łatwością mogła opleść swoje szczupłe nogi wokół jego bioder. Powoli podszedł z nią do łóżka nie przerywając zachłannego pocałunku, po czym delikatnie położył ją na miękkim materacu i nie zastanawiając się dłużej szybko zrzucił z siebie szare dresy, by po krótkiej chwili móc położyć się na jej smukłym ciele. Dziewczyna z ogromnym zachwytem patrzyła na jego wytatuowany i wyrzeźbiony tors, a jej dłonie co chwile błądziły po rozbudowanych plecach chłopaka. Był taki przystojny. Zupełnie nie mogła oprzeć się jego stanowczości i wdziękom. Często mówił jej, że to ona jest idealna, ale prawdą było to, że była normalną dziewczyną, a to właśnie on był perfekcyjny w każdym calu. Chłopak podniósł się lekko i pomógł brązowookiej zdjąć luźny t-shirt, który odsłonił jej idealne proporcję górnych partii ciała jak i smukły brzuch. Teraz była już w samej bieliźnie tak samo jak i on. Jedna z jego dłoni podtrzymywała brodę blondynki, a druga prześlizgiwała się po jej piersiach, talii, biodrach, aż dotarła do jędrnego pośladka. Ponownie zatopił w niej swoje blado różowe usta, wsuwając przy tym nogę pomiędzy jej uda. Pomimo bokserek, dało się odczuć, że jego wzwód ocierał się o jej kobiecość. Złapała głośno oddech jęcząc mu do ust, oddając się jego rozgorączkowanej namiętności. Blondynka całowała go ulegle, przeczesując mu palcami włosy, zaciskając je przy tym w dłoniach i ściskając mocno. Rozumieli się idealnie i choć dochodziło do takich okoliczności po raz pierwszy, to idealnie się rozumieli i znali swoje potrzeby, jakby we wzajemnych stosunkach tego typu byli niewyobrażalnie doświadczeni. Nagle jego dłoń wędruje pod spód jej pleców szukając zapięcia od koronkowego stanika. Chłopak po nieudanych próbach odsunął się od dziewczyny, pochylając się nad nią lekko tak, że ich nosy się ze sobą stykały. Obdarzył ją zniecierpliwionym spojrzeniem marszcząc przy tym czoło w wyjątkowo zabawny, ale zarazem słodki dla niego sposób. Dziewczyna chichocząc cicho, oblizała językiem jego górną wargę, po czym odsuwając od siebie rękę Harry’go, sięgnęła obiema swoimi dłońmi do małego zapięcia który mieścił się na przodzie biustonosza, ukazując po chwili średniej wielkości, jędrne piersi.
- A więc tak to działa, następnym razem daj mi wcześniej znać – odezwał się uśmiechając się do dziewczyny całując ją w zadarty nosek. Najpiękniejsze w tym wszystkim było to, że choć był to ich wspólny pierwszy raz, nie zabrakło w nim swobody, uśmiechu oraz przede wszystkim ogromnej miłości, jaką darzyli siebie nawzajem. Niespodziewanie chłopak klęknął, zostawiając dziewczynę kompletnie bez tchu, lekko zaskoczoną, a jeszcze bardziej spragnioną.
- Jesteś taka piękna – przesunął dłońmi po jej nogach, by w momencie móc ściągnąć dolną część bielizny dziewczyny, wbijając gorące spojrzenie w ciemno czekoladowe oczy Stelli. Obsypywał niezliczonymi pocałunkami prawą nogę blondynki, aż dotarł do miejsca, w którym łączą się uda. Rozchylił je szerzej, a sekundę później jego usta znalazły się na sferze intymnej dziewczyny. Blondwłosa zamknęła oczy i poddała się wielkiej rozkoszy i zwinności ruchów chłopaka. Był tak dobry, że przez chwilę zastanowiła się nawet, ile kobiet wcześniej, musiało być na jej miejscu, gdy ta jeszcze nie pojawiła się w jego życiu. Na szczęście szybko odciągnęła od siebie tę myśl, bowiem z jej ust wydobył się jęk niesamowitej przyjemności. Zacisnęła mocniej dłonie na jego włosach, a jej biodra uniosły się powoli w niewoli jego rytmu. Była tak bliska dojścia, że nie mogła dalej spokojnie leżeć bezczynnie
 - Harry – westchnęła, mając nadzieję, że chłopak zrozumie o co chodzi. Ten podciągnął się nieco wyżej i zwinnym językiem zaczął jeździć wzdłuż jej talii. Brązowooka zagryzając znienacka dolną wargę, z łatwością mogła poczuć satysfakcjonujący uśmiech chłopaka na brzuchu. Uniósł swoje usta wyżej, by móc obdarować gorącymi pocałunkami każdą z jej piersi, a tuż po chwili, ponownie wrócił to rozgrzanych warg Stelli.
- Pragnę Cię – rzekła patrząc w jego zielone tęczówki. Był tak bardzo szczęśliwy. Jeszcze nigdy wcześniej tego typu słowa, wychodzące z ust jego przeszłych partnerek, nie sprawiały, że na jego twarzy pojawiał się ogromny uśmiech i poczucie, że jest naprawdę komuś potrzebny, a co ważniejsze – jest kochany. Oparł się na łokciach i pocałował dziewczynę w czoło, na co ta ponownie przesunęła długimi palcami w dół silnych, umięśnionych pleców, aż do słodkich pośladków loczka. Po krótkiej chwili zsunęła zwinnymi nogami bokserki chłopaka, przedstawiając go w całej okazałości. Styles szybkim ruchem dłoni sięgnął po małą paczuszkę i zwinnie ją otwierając zaczął nakładać jej zawartość na intymną partię ciała, na co dziewczyna widząc tą sytuację zatrzymała jego dłonie i popatrzyła w zielone tęczówki przejmując inicjatywę i dotykając po raz pierwszy członka partnera, by przez krótki czas przesuwając szczupłą ręką w górę i w dół. Z gardła Harry’go dało się usłyszeć cichy jęk. Po chwili prezerwatywa znajdowała się we właściwym miejscu, a napięcie pożądania dalej rosło. Popatrzyli na siebie ostatni raz przed wielką chwilą, bowiem wiedzieli, że to, czego oboje pragnęli już wcześniej, w końcu dojdzie do skutku. Chłopak wpatrywał się w dziewczynę zahipnotyzowany jak gdyby prosząc o zgodę o kolejny ruch. Ta pochylając lekko głowę, pocałowała delikatnie usta chłopaka, a już po chwili mogła go w sobie poczuć. Szatyn znieruchomiał, po czym zaczął zataczać biodrami kółka, wchodząc jeszcze głębiej.

- Potrzebuję Cię – szepnął. Głos miał niski i schrypnięty. Prześlizgiwał się ustami po brodzie blondynki, kąsając lekko zębami, by chwilę później znów ją mocno całować. Oplotła go nogami w pasie, przyciskając mocno do siebie, wyczekując każdego kolejnego pchnięcia. Nad uchem słyszała jego głośny i urywany oddech. Wiedziała, że się w niej zatraca z każdą kolejną sekundą, a ona nie była również dłużna. Pochlebiała jej myśl, że tak bardzo ją pragnie. Otworzyła powieki i zobaczyła nad sobą jego twarz, pełną napięcia i podniecenia. Żar i miłość w jego oczach w zupełności wystarczał, by mogła stwierdzić, że jest on wszystkim czego oczekiwała. Jak na zawołanie szczytowali obydwoje, rozkoszując się ostatkami niewyobrażalnej przyjemności dla ich rozgrzanych ciał. Chłopak nieruchomiejąc opadł na jej ciało, by stopniowo móc dojść do siebie. Podniosła kolejny raz wzrok na jego twarz. Oczy miał zamknięte. Obejmował ją jak najmocniej tylko potrafił, a ona trzymała w tym czasie dłonie na jego rozpalonych policzkach.
- Ja Ciebie też kocham. – odezwała się widząc jego nagłe otwarcie powiek, lecz już nic więcej nie mówiąc położyli się obok siebie i bez większego problemu od razu zasnęli.


*


- Dzień dobry – powiedział zadowolony Styles wchodząc za rękę ze swoją blondwłosą pięknością. O dziwo ich humor był nadzwyczaj wspaniały, biorąc pod uwagę, że jeszcze wczorajszego wieczoru, dziewczyna miała chwilę załamania. Lecz przez kolejne dni, nie bardzo chciała zaprzątać sobie tym głowy.
- No proszę, przyszły nasze wróbelki. – przywitał ich uśmiechnięty Liam siedzący tuż obok Jones zajadającej płatki z mlekiem.
- No nie wiem czy takie wróbelki, powiedziałbym raczej, że wygłodniałe lwy. – odezwał się Louis wyjmując właśnie z lodówki sok marchwiowy.
W tym momencie wzrok wszystkich zebranych spoczywał na zdziwionej parze, która zasiadła do stołu wraz z resztą przyjaciół.
- Mianowicie ? – zapytała zdezorientowana Tanner patrząc niezrozumiale na szatyna
- Konkretniej mówiąc chodzi nam raczej o wczorajszą noc, wiecie. Następnym razem po prostu postarajcie się być ciszej – odezwał się Horan grając w pasjansa na swoim białym i-phonie. Chwila niezręczności w owym momencie była nieznośnie irytująca. Teraz już wszyscy wiedzieli o wczorajszych poczynaniach ulubionej pary domu, nawet Ci, którzy nie mieli o tym zielonego pojęcia, bowiem w tym czasie spali lub byli zajęci czymś innym, niż nasłuchiwaniem tego, co działo się w ostatnim pokoju po lewej znajdującym się na pierwszym piętrze.
Zayn marszcząc brwi spojrzał znienacka na Stelle, której policzki przybrały barwę purpury. Jej wzrok był skierowany w dół, a prawa ręka drapała się nerwowo po czole. To co chłopak czuł w tym momencie było kompletnie nie do opisania. Był niewyobrażalnie zły i nie wiedzieć czemu - zazdrosny. Nie był w stanie sobie wyobrazić, że Tanner może sypiać z jego przyjacielem, a zapewne robili to już od dłuższego czasu. Nie potrafił o tym myśleć, zważając również na to, że sam nie sypiał przez ostatnie czasy z Perrie. Gdy ona go o to prosiła, on był wiecznie zmęczony lub po prostu mu się nie chciało, a gdy przychodziła ochota właśnie jemu, robili to szybko i o dziwo bez jakichkolwiek większych czułości. Zwykły sex bez miłości. Kiedyś było inaczej, ale ostatnio wszystko zaczęło się psuć i choć wciąż wmawiał sobie, że to nie prawda i kocha dziewczynę całym sercem, z każdym kolejnym dniem przekonywał się, że żyje w kłamstwie z samym sobą. Było multum sprzeczności, które dało się odczytać z jego głowy. Czasami wmawiał sobie, że to co czuję do Stelli, to jedynie nic nieznaczące zauroczenie. Przecież nie może kochać dziewczyny swojego przyjaciela, mając przy boku swoją własną kobietę. Nie potrafił pojąć, że oszukuje sam siebie.
            Wzrok Malika dalej spoczywał na osobie blondynki. Gdy zorientował się, że jej wzrok z podłogi przeniósł się na jego ciemne tęczówki, nawet nie drgnął. W jego oczach dało odczytać się sporo żalu, bólu i zawodu. Zmarszczyła lekko czoła zagryzając dolną wargę. Zdawała sobie sprawę, że w brunecie coś pękło i że ma do niej żal, choć tak naprawdę nie wiedziała o co, lecz zdawała sobie sprawę, że czułaby to samo, gdyby ktoś mówił o nim i Perrie, w ten sam sposób jak mówią o niej i Harry’m. Wiedziała, że to uczucie jest silne i starała się od niego uciec, lecz nie miała pojęcia, czy wybrała właściwą drogę. Z transu wyrwał ją zachrypnięty głos chłopaka.
- Nikt z nas nie był głośno, poza tym nawet jakby, ja nigdy nie czepiam się, kiedy ktoś z was nie daję mi zasnąć przez swoje nocne igraszki, więc z łaski swojej pilnujcie swojego nosa.
- Harry spokojnie – odezwała się do niego blondynka głaszcząc kojąco po szyi.
- Właśnie, zamknijmy ten temat – odezwała się Margaret – Kto ma ochotę pograć w siatkówkę ? – zapytała zerkając po kolei na przyjaciół, na co każdy z nich przytaknął zachwycony ową propozycją i oczywiście zadowolony z definitywnego zakończenia niezręcznej sytuacji. Margaret była jak zbawczy anioł. Zawsze wiedziała, w którym momencie się odezwać i co robić, by nikogo nie zwieść w zakłopotanie. Była niewiarygodnie rozważną i zabawną dziewczyną, trzymającą głowę na karku, dlatego też nie dało się jej nie lubić. Każdy z nich postrzegał ją jako świetną towarzyszkę i cudowną przyjaciółkę.
           
*

Po niecałej godzinie wszyscy zebrali się przed domem na boisku do piłki siatkowej, bowiem na całe szczęście, rodzice Liam’a, projektując ich wspólną posiadłość, pomyśleli również o predyspozycjach do zajęć sportowych, które były wyjątkowo lubiane przez ich dzieci. Wiedzieli, że tego typu boisko, na pewno się przyda i każdy będzie z niego zadowolony. Tak było i tym razem. Można powiedzieć, że i dziewczyny i chłopcy lubili uprawiać jakiekolwiek rodzaje sportów, a siatkówka była jedną z przyjemniejszych gier. Teraz każdy z nich przebrany w luźniejsze stroje stał w niewielkim kręgu. Niall odbijał wraz z Louisem przemiennie piłkę nie zważając na to, co ma w planach organizatorka turnieju.
- Horan, ty cholerny głodomorze skup się w końcu – walnęła lekko dłonią blond czuprynę chłopaka
- Margi zaczyna pokazywać pazurki, lubię to – odezwał się chłopak odsłaniając rząd białych zębów. Dziewczyna chichocząc cicho zabrała mu piłkę i stanęła po środku kręgu.
- Dobra, w takim razie dzielimy się na dwie drużyny. Z racji tego, że jest nas liczba parzysta, w każdej drużynie będzie po pięć osób. Wybiera… no na przykład Zayn i Eleanor – powiedziała blondynka podchodząc w tym czasie do Mii – odejdźcie dalej, my się naradzimy i zaraz będziecie wybierać pomiędzy numerkami od jeden do ośmiu. – Obydwoje kiwnęli głowami, a pozostała grupa otoczyła się w małym kółku naradzając się na owe numerki. Po minucie rozeszli się by stanąć w rzędzie i czekać na wybór kapitanów.
- Kobiety pierwsze – odezwał się Zayn uśmiechając się do szatynki
- Będziemy razem, wygramy skarbie - burknął Styles do brązowookiej blondynki muskając ją w policzek. Dziewczyna miała na sobie krótki biały top, odsłaniający jej idealnie płaski brzuch, tego samego koloru szorty oraz czerwoną wiatrówkę, ze względu na lekki wiatr panujący na zewnątrz. Blond włosy tym razem spięła w kucyka, by w niczym jej nie przeszkadzały. Czy to naprawdę możliwe, żeby wyglądać tak perfekcyjnie nawet w zwykłym sportowym stroju? Oczywiście, ale tylko jeśli jesteś Stellą Tanner. No i może jej chłopakiem Harry’m Styles’em, ale to już inna historia.
- Dobra, w takim razie dwójka – odezwała się dziewczyna patrząc na przyjaciół
- Tak skarbie! – doszedł ich okrzyk radości – jednak potrafimy porozumieć się telepatycznie – Louis w tej chwili podszedł do Calder obdarowując ją słodkim buziakiem, na co ta tylko przewróciła oczami śmiejąc się z chłopaka
- No to może czwórka – do bruneta podszedł Liam dając chłopakowi piątkę
- Szóstka ! – z miejsca ruszyła się tym razem Perrie, która trafiła do drużyny Eleanor, z czego była ogromnie niezadowolona. Pomyślała, że jeśli tylko jej wróg trafi do drużyny jej chłopaka, natychmiastowo zejdzie ze świata.
- Jedynka – wybrał Malik, a tuż obok niego znajdowała się w tym momencie Mia. Uśmiechnięta dziewczyna zagryzła dolną wargę czując podekscytowanie wiedząc, że jest w jednej drużynie z Payne’m. To tylko głupia gra, a ile daję radości.
- Hmm siódemka – na dźwięk cyfry wypowiedzianej przez szatynkę, z miejsca natychmiastowo ruszyła się Charms, dołączając do swojej obecnej drużyny. Wśród niewybranych został jedynie Harry, Niall oraz Stella.
- Trójka – odezwał się mulat. Wybrany numerek należał tym razem do Horana, więc chłopak nie czekając dłużej dołączył do przyjaciół
- Cholera – odezwał się loczek, bowiem wiadome było, że już na pewno nie będzie w drużynie ze swoją partnerką
- Trudno kochanie, dziś zagramy osobno – odezwała się blondynka śmiejąc się do ust chłopaka pocierając nosem o jego
- Ostatecznie wybieram numerek… pięć? – bardziej zapytała niż stwierdziła dziewczyna Louisa. Na ten dźwięk Harry uśmiechnął się do Tanner i całując ją już po raz ostatni skierował się w stronę zespołu Calder. Stella wzdychając ciężko popatrzyła na Malika, który od parunastu sekund również nie spuszczał z niej wzrok. Uśmiechnęła się lekko i skierowała się w stronę swojej grupy. Natomiast obserwująca całą zaistniałą sytuację Edwards, zerknęła na parę przyjaciół z wściekłością, której niestety nie mogła zbytnio ukazywać, bo przecież była tą grzeczną dziewczyną. - Stella i Zayn razem. Nawet w cholernej drużynie w siatkówkę. Niedoczekanie' - pomyślała. Wiedziała, że ta gra nie będzie należała do najłagodniejszych.
- Zaczynamy!


 ***


(jak patrzę na tego gifa to padam i wiem, że nie wstanę)

 Witajcie moje skarby! Kurde, co się dzieję w tym opowiadaniu, to sama tego nie ogarniam. Nie wiem jak podoba wam się to coś, co czytaliście wyżej i nie wiem czy chcę wiedzieć. Nie no, oczywiście, że chcę wiedzieć, dlatego wyrażajcie koniecznie swoje opinie bo bardzo jestem ciekawa co sądzicie. Jak widać dalej ciągnie nam się temat Harry’go i Stelli, ale dla ZAYN TEAM mam dobre wiadomości, bo od następnych rozdziałów będzie o wiele więcej dialogów, scen i rzeczy związanych z naszą drugą parą.W sumie można powiedzieć, że to opowiadanie dopiero teraz się ostro zacznie. Grę w siatkówkę mam zamiar przedstawić w kolejnym rozdziale, bo również będzie się trochę działo, więc jeśli opisałabym wszystko w tym jednym rozdziale, zanudziłabym was na śmierć.
Chciałam jeszcze wspomnieć, że mam w planach zrobienie zwiastuna tego bloga, lecz zważając na to, że moją główną bohaterką jest dziewczyna, której nie ma w żadnych filmikach, gifach itp., to chciałam was zapytać kogo mogłybyście mi polecić na zastępstwie w Stellę ? Modelka, aktorka, piosenkarka, ktokolwiek. Byleby była ładną blondynką i w miarę pasowała do postaci Tanner. Czekam na wasze propozycję.

EDIT: Zmieniona bohaterka, zmieniony szablon, więc od jutra biorę się za zwiastun.
+ z szablonem wszystko jest okej? wszystko prosto itd ? bo u mnie na komputerze jest dobrze, a na telefonie jakoś krzywo :o
Kocham was!


20 KOMENTARZY – KOLEJNY ROZDZIAŁ!

Buzi buzi :*

28 komentarzy:

 1. Haha, mam to samo z tymi gifami :D
  Spokojnie, ja Mailka utulam i będzie dobrze ^^ JA BARDZO CHĘTNIE!
  Próbowałam znaleźć jakąś podobną sławną babkę, ale nic z tego.

  Informuję, że zostałaś nominowana do Liebster Award!
  http://got-to-be-you.blogspot.com/p/blog-page_17.html <- Nominacja nr.2!


  got-to-be-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. uhuhuhuh kocham to! Ja chcę już 21 więć ruszcie dupy i komentujcie to wspaniałe opowiadanie LENIE!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Nononono i jest 20! Jak zwykle zajebisty. Ty moja kochana muah kocham to dodawaj następny! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Britney Spears, Shakira, Ashley Tisdale ale myślę, że najbardziej pasowała by tu Hilary Duff. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. przyjemnie mi sie czytało rozdział ;) nie moge sie doczekać gry w siatkówkę ;) śliczną blondynką jest Cara Delevingne, jest z nia wiele gifów i filmików, aczkolwiek Cara jest taka naturalna a Stella wydaje sie taka lalkowata..
  a tak wgl to rozdział pojawi się od razu po 20 kom.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. troszkę się zagalopowałam i odpisałam, że tak kolejny po 20 komentarzach, ale niestety nie od razu bo nie mam tak dużo czasu na ciągłe pisania zwłaszcza, że jestem w klasie maturalnej, ale postaram się w nagrodę dodać jak najszybciej :) na razie muszę jeszcze pisać na drugiego bloga :) BUZIAKI

   Usuń
  2. Dopiero zaczynam, bardzo ciekawy rozdzial. Zapraszam do siebie: www.palaver.blog.onet.pl

   Usuń
 6. No dokładnie jak pisze u góry ktoś z anonimowego ta cała Stella mi się nie podoba taki plastik z niej jest.A co do tej Cary Delevingne to ona nie ma brązowych oczu tylko zielone.Radziłabym posłuchać LOLI CYRUS bo Hilary Duff idealnie nadaje się na główną bohaterkę ma też blond włosy i piękne duże brązowe oczy!
  Rozdział jest jak zwykle zajebisty pisz dalej, masz wielki talent! <3

  OdpowiedzUsuń
 7. No kocham cie po prostu, jesteś wspaniała! Też chcę tak zajebiście pisać jak ty!!!Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału.Moim zdaniem jak piszą u góry dziewczyny ta cała Hilary Duff jest bardzo ładna i nadaje się na tą Stelle.Jest bardzo dużo z nią gifów i wgl ...
  Z niecierpliwością czekam na nexta! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Twój blog jest bardzo fajny z niecierpliwością czekam na następny rozdział co do bohaterki to się nie udzielam i tak sama wybierzesz.Mam nadzieję, że historia zakończy się Happy End'em.Czytałam już mnóstwo opowiadań gdzie Harry i Zayn zakochiwali się w jednej dziewczynie i zawsze pod koniec opowiadania wybierała Harolda mam nadzieję, że tym razem będzie ciekawiej. :)
  Czekam na następny!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny rozdział! Genialnie piszesz i zazdroszczę Ci tego..
  W końcu doczekałam się tej upragnionej scenki +18 Harry'ego i Stell ^^
  Ja chcę już kolejny rozdział i grę w siatkówkę! Nie ukrywam fajnie byłoby poczytać o kłutni Pezz i Zayna...
  Mam nadzieję, że tych 20 komentarzy będzie jak najszybciej :D
  No i napiszę tak jak każdy - Hilary Duff, Erica Mohn Kvam, Elle Fanning, Cara Delevingne i Barbara Palvin :)

  http://opowiadania-paulikka.blogspot.com/
  http://beauty-rich-and-famous.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Wspaniały rozdział i odpowiednia dla mnie długość :3 Najbardziej by chyba pasowała Hilary Duff, co pewnie dla ciebie nie będzie zaskoczeniem :)
  Czekam na CD i przepraszam,że tak krótko ale czas goni :)
  P.s
  Mam informację o nowym bogu http://secretly-love-1dstory.blogspot.com/ , na którym na razie pojawiła się fabuła oraz bohaterowie. Mam nadzieję,że zapoznasz się z tymi podstronami i zaobserwujesz,bo już niedługo pojawi się 1 rozdział <3
  Czemu założyłam tego bloga, wyjaśnione jest w najnowszej krótkiej notce na blogu turnback-time.blogspot.com
  Zapraszam♥

  OdpowiedzUsuń
 11. Dodałaś!! Codziennie wchodziłam na tego bloga by sprawdzić czy nie dodałaś rozdziału a tu patrz jest i to na dodatek może będzie jeszcze dziś.. Więc ruszcie się ludzie i komentujcie jak chcecie 21!! <3
  Do Autorki: Kocham Cię! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha dziękuje za miłe słowa! TEŻ KOCHAM WAS WSZYSTKICH! :*:*

   Usuń
 12. O dodałaś dziesiąty.Miło sie go czyta zwłaszcza kiedy jest długi.Z niecierpliwością czekam na 11 rozdział.Mam nadzieję, że się zlitujesz i dodasz już teraz. :) KOCHAM

  OdpowiedzUsuń
 13. Dodawaj, dodawaj ten 11 już doczekać się nie mogę! <3

  OdpowiedzUsuń
 14. Dodałaś 10! Wreszcie tylko szkoda, że nie dodajesz tak często.Dodaj już ten 11 nie męcz nas.Wiesz, że masz dużo fanów i komentujących którzy kochają cie! <3

  OdpowiedzUsuń
 15. Mnie tam się ta cała DIANNE AGRON nie podoba! Obstawiam Hilary Duff jak inni jest 100 razy ładniejsza!
  Fajny blog dzisiaj na niego wpadłam i przeczytałam dotychczas dodane przez ciebie rozdziały i mówię CHCĘ KOLEJNY ROZDZIAŁ! :D :P

  OdpowiedzUsuń
 16. gmfveiodnvelavfdsnjfbfebu Skomentowałabym wcześniej ale nie miałam zbyt dużo czasu zresztą dopiero co go przeczytałam. Rozdział jest nie do opisania! No 20 komentarzy jest także kochana dodawaj! :)

  OdpowiedzUsuń
 17. W końcu się doczekałam! Rozdział świetny, nie mam nic do zarzucenia :) Mi się podobało wszystko i bardzo się cieszę, że od następnych rozdziałów zacznie się więcej dziać między Stellą a Zaynem :D Właśnie na to czekam.
  Co do Twojego poszukiwania blondynek, na myśl mi przyszła Laura Vandervoort.
  Pozdrawiam i liczę, że następny rozdział pojawi się niebawem :)

  OdpowiedzUsuń
 18. No widzę, że tu komentujący się postarali.Wynagrodź im to i dodaj ren rozdział 11. :) A rozdział 10 jest świetny! <3.<3

  OdpowiedzUsuń
 19. A ja już myślałam, że rozdział będzie dzisiaj.. :((

  OdpowiedzUsuń
 20. Jałć! W końcu Harry i Stella! Jejku ja ich uwielbiam! Co do wyglądu bloga, to u mnie jest prosto, a nowy wygląd jest świetny! Sama nie wiem czy wole Stellę z Harrym czy Zaynem! Nosz kurde no! Czekam na kolejny! I bardzo, bardzo, bardzo nie mogę doczekać się co w nim będzie, bo i tak już trochę zdradziłaś, przez co mam ochotę dalej czytać i przestań mówić, że zanudziłabyś nas na śmierć! No więc teraz lecę czytać na drugiego bloga! Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 21. mam nadzieje, ze na kolejny rozdzial, nie trzeba bedzie dlugo czekac!! :D

  OdpowiedzUsuń
 22. Kurdę,ale mi się to podoba wiesz? Tak sobię wchodzę. Patrzę " o następny blog o One Direction " Czytam i po paru minutach! " DZIEWCZYNO JESTEŚ NIESAMOWITA WIESZ?" Mówiłem sam do siebie,ale teraz wkońcu mogę to napisać! Pozdrawiam cię serdecznie,czekam na rozdział i w między czasie też zapraszam na swój blog o one direction : http://ever-and-ever-with-you.blogspot.com/

  + szablon masz piękny : 3

  OdpowiedzUsuń
 23. Caroline kariisxx19 kwietnia 2013 09:05

  Wybacz kochana, że dopiero teraz komentuję, ale sama wiesz jak to jest ze szkołą...
  Co do rozdziału to powiem, że początek był naprawdę rewelacyjny. Pomimo intymnych igraszek naszych ptaszków podobało mi się. To znaczy, że masz plusa! Końcówka także zapowiadała coś ciekawego.. Nawet bardzo! Czuję, że będzie to ostra gra. Liczę na to, że jakoś Stella z Zaynem się dotkną, albo będzie jakiś bliższy dotyk. Ale pozostaje mi tylko czekać na następny!
  Co do wyglądu to jest nieziemski! Coraz lepsze te szablony, naprawdę! Coś niesamowitego! Co do zmienionej bohaterki to muszę przyznać, iż ta zdecydowanie bardziej pasuje do Stelli, ale nie mówię, że tamta była zła. Po prostu ta lepiej odegra bohaterkę.
  Czekam niecierpliwie na nexta! Buziaki kochana. :*
  /sensitive-touch/
  @kariisxx

  OdpowiedzUsuń
 24. Muszę dopiero przeczytać te rozdziały, ale zapowiada się ciekawie ! :)
  Masz dodać następny już nie długo ! :P
  Przyjemnie się czytało rozdział. Wygląd bloga jest podobny do love is pleasure , tak? :)
  Czeeeeekam ;**

  OdpowiedzUsuń