niedziela, 28 października 2012

Bohaterowie

Stella Tanner (1993, Poland)  


"Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. 
Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: Ta znaczyła więcej niż pozostałe.
Nie chcę też, byś choć przez chwilę pomyślał, że nie znaczyłeś dla mnie tyle co ja dla Ciebie."


Harry Styles (1994, England)

 
"Jesteś każdą moją myślą, każdą nadzieją, każdym moim marzeniem, i nieważne, 
co przyniesie nam przyszłość: każdy wspólnie spędzony dzień to najwspanialszy dzień mego życia. Zawsze będę należał wyłącznie do Ciebie"


Zayn Malik (1993, England)


„W chwilach bólu i cierpienia, będę Cię tulił i kołysał, zabiorę Twą mękę i uczynię ją swoją. 
Kiedy płaczesz, i ja płaczę, a gdy Ty cierpisz, ja też cierpię. I wspólnie spróbujemy powstrzymać potoki łez i zwątpienie, by dalej brnąć po wyboistych ścieżkach życia.”


Mia Jones (1992, Ireland)

 
"Kiedy człowiek się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


Margaret Charms (1993, England)


"Wiem ze każde moje poprzednie wcielenie poszukiwało Ciebie. Nie kogoś takiego jak Ty, lecz Ciebie, nasze dusze bowiem zawsze muszą się połączyć."


 Perrie Edwards (1993, England)


"Za to wszystko dostaje się najważniejszą nauczkę w życiu, a mianowicie, że trzeba żyć na własną odpowiedzialność i lepiej robić to dobrze."

 
Liam Payne (1993, England)

 

",,cisza bowiem jest czysta. Cisza jest święta. Zbliża ludzi, gdyż tylko ci, którzy się dobrze ze sobą czują, mogą siedzieć w milczeniu"

 
Niall Horan (1993, Ireland)


"Rozstanie boli tak bardzo dlatego, że nasze dusze stanowią jedno. Może zawsze tak było i może na zawsze tak pozostanie. Może przed tym wcieleniem żyliśmy po tysiąc razy i w każdym życiu siebie odnajdywaliśmy. I może za każdym razem z tego samego powodu nas rozdzielano."Louis Tomlinson (1991, England)


"(...) najsmutniejsi ludzie jakich w życiu spotkałam, to ci, którzy nie interesują się niczym głęboko. Pasja i zadowolenie idą ze sobą w parze, a bez nich każde szczęście jest wyłącznie chwilowe, 
nie ma bowiem bodźca, który by je podtrzymywał."


 
Matthew Evans (1991, England)

"Jeżeli z czymś się borykasz, rozejrzyj się dookoła, a zobaczysz, że wszyscy ludzie z czymś się borykają i że dla nich jest to równie trudne, jak dla ciebie."Pozostali:
 Eleanor Calder
Danielle Peazer
Peter Holmes 

CYTATY:
"Pamiętnik", "I wciąż ją kocham"

2 komentarze:

  1. Opisy cudowne<3

    OdpowiedzUsuń
  2. Wzruszyłam się. <3 Najpiękniejszy jest cytat Liama, czuję się z nim utożsamiona. Od tych postaci bije magia, tak jak od całego opowiadania. To po prostu cudowne. <3

    OdpowiedzUsuń